AZ LEGAL
víc než jen advokáti

Propojujeme právo a business. Pomáháme našim klientům dostat ze svých firem to nejlepší. V našem týmu kombinujeme unikátní vlastnosti a zkušenosti právníků, ekonomů a odborníků na firemní procesy, obchod, marketing a daně.

Náš příběh

Všechny advokátní kanceláře rozhodně nejsou stejné! Často vidíme advokáty, kteří sice svoji práci nedělají špatně, ale dlouhodobá přidaná hodnota pro klienta nepřichází. Dnešní svět se totiž mění rychlostí blesku a mnoho advokátů se změnám nedokáže přizpůsobit.

U nás vsázíme na dlouhodobé strategické partnery, přístup založený na skutečných řešeních a na zcela odlišném vnímání podstaty právníků a právních služeb, kdy propojujeme právo a business dohromady.

Advokátní kancelář byste určitě neměli navštívit, až když potřebujete hasit požár. Naopak. Správný právník by měl být vaším poradcem a průvodcem na vaší cestě. V časech dobrých i zlých. Měl by vás samotné naučit předvídat potenciální rizika a pomoci vám vyvarovat se zbytečných chyb. Takové chyby totiž stojí mnoho peněz, času i stresu. 

Proto jsme se rozhodli vybudovat AZ LEGAL. Advokátní kancelář s přesahem. Založenou na partnerství a dlouhodobých vztazích a na doručování skvělých řešení.

Martin Zástěra
CEO, právník
Stanislav Mašek
COO, business specialista

Poznejte další členy našeho týmu

Každý člen našeho týmu je specialistou na určité záležitosti a dohromady dáváme komplexní řešení.

Petr Uklein

právník, odborník na obchodní a pracovní právo, vizionář

Martina Bolčáková

právník, specialista na ochranu práv slabších stran

Jan Skoupý

právník, odborník na nemovitosti a správní právo

Radka Čonková

vedoucí kanceláře, komunikace s klienty

Šárka Pelikánová

odborník na účetní a daňovou problematiku

Julie Vasko

odborník na účetní a daňovou problematiku

Mluví za nás výsledky

1.500+

spokojených klientů

2.800+

realizovaných případů

10+

médií, která o nás napsala

20+

spolupracujících partnerů

Staňte se i vy naším spokojeným klientem.

Scroll to Top
Scroll to Top

Se správným fungováním našich stránek a poskytovaných služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas se zásadami cookies.

Přihlaste se