Podpoříme vaši firmu a nastartujeme její růst

Když si všechno musíte udělat sami, není to úplně dobré. Mnohem lepší je, když máte parťáky, kteří vám pomohou nakopnout business tím správným směrem!

Dlouhodobě udržitelný růst je zcela klíčový

Dobře víme, že vaše konkurence nespí. Pokud chcete dlouhodobě růst, musíte dělat věci jinak než ostatní. Lépe. S námi to budete mít mnohem jednodušší. Postaráme se o to, aby se věci opravdu hýbaly tam, kam chcete. Abyste ve vašem odvětví byli mezi těmi úspěšnými. 

Najdeme cestu i tam, kde byste ji nečekali

Každý, kdo chce mít dlouhodobě prosperující firmu, by se měl neustále dívat okolo sebe a zlepšovat se. Je třeba inovovat, vyhodnocovat a reagovat. Hledat tu nejlepší cestu.

Propojíme vás se strategickými partnery

Vzájemná podpora, spolupráce, snižování nákladů a synergické využívání předností partnera pomůže k raketovému růstu. Zde nefunguje základní matematika. 1+1 nejsou 2. Jsou mnohem víc.

Poskytneme vaší firmě vitamínovou bombu

Díky souboru nástrojů, které sami používáme a jsme schopni aplikovat i do vašeho businessu, od nás můžete získat opravdový vitamínový doping. A když k tomu přidáme ještě potenciál od našich partnerů, to je pořádná jízda.

Také si můžete zdarma otestovat, zda vaší firmě zbytečná rizika.

Víme, že toho máte až nad hlavu. Ale nemusíte!

Majitelé firem a manažeři se často dostanou do fáze, kdy jsou zavaleni operativou a ztrácí strategický pohled na svoji firmu. Pohled ze shora. Poznáváte se trochu? Proto je tu naše podpora. Nemusíte brát všechny manažerské povinnosti a problémy na sebe. Soustřeďte se na to, co vám vydělává peníze a v čem jste dobří. My vám pomůže s tím zbytkem.

Efektivní podpora s výsledky, žádná prázdná slova

Kde všude vám můžeme ulehčit a pomoci

I díky spolupráci s našimi partnery, kteří jsou odborníky v mnoha různých oblastech, jsme schopni dlouhodobě doručovat funkční řešení. Napříč obory. Individuálně pro každého klienta na míru. To by však nešlo, aniž bychom se lépe poznali.

Strategické plánování

Vše začíná u pořádného plánu. V něm si definujeme vaše potřeby, přání a vizi, kam se chcete dostat. Na základě toho pak připravíme jednotlivé kroky a prostředky na cestě k cíli.

Vytváření strategických partnerství

Strategický partner vás může posunout dopředu mílovými kroky. A nejen on vás, ale i vy jeho. U strategických partnerů je důležitá vzájemnost. Z praxe víme, že to opravdu funguje.

Prodejní kanály a podpora obchodu

Mnoho firem nevyužívá dostatečně svého potenciálu a možností obchodních příležitostí. V dnešní době je tolik míst, kde získat zákazníka.  

Dotace a programy podpory podnikání

Pokud je možnost získat externí kapitál za skvělých podmínek, jen blázen by toho nevyužil. Ano, je s tím mnoho papírování, ale když bychom to udělali za vás?

Běžte online

Všichni vaši potenciální zákazníci jsou již online. Otázka zní... jste tam také? A děláte to správně?  Pomůžeme vám celý online prodej a propagaci nastavit.

HR podpora

Bez kvalitních lidí to nejde. A nepůjde. Alespoň než všechno budou dělat roboti. Pomůžeme vám získat kvalitní zaměstnance, kteří budou vaši firmu rozvíjet.

Marketingová podpora

Je krásné, že máte skvělý produkt či službu. Co ale, když o něm nikdo neví? Ano, jako byste nebyli. Správně nastavená marketingová strategie je základ.

Vyhledání a získání investora

Hodily by se vám peníze od investora? Jak takového ale najdete? A neožebračí vás? Pomůžeme vám najít parťáka s penězi a vše právně zastřešit.

Analýza efektivity a procesů

Efektivita a zase ta efektivita. Konkurence roste a stále se vyvíjí. Veškeré procesy u vás ve firmě by proto měly být co nejefektivnější, aby vám nikde neutíkaly peníze.

Automatizace

A je to tu, fenomén dnešní doby. Pokrok nezastavíte, tak ho využijte ve svůj prospěch. Cokoliv je možné efektivně zautomatizovat, to stojí za to.

Fúze a akvizice

Chcete růst nejrychleji, jak je to jen možné? V takovém případě bude dávat smysl koupit si konkurenta nebo jinou firmu, která k vám synergicky zapadne. 

Umíme toho ještě mnohem víc...

Tohle byl jen krátký přehled věcí, které pro vás můžeme sami udělat nebo zajistit. Spojte se s námi a probereme i další možnosti.

Domluvte si s námi konzultaci

Pojďme si popovídat, jak vám můžeme pomoci. A trochu lépe se i poznat, abychom vám mohli přinést opravdu zajímavé výsledky. Díky našemu týmu a partnerům vám určitě budeme mít, co říct. Jste připraveni pořádně roztlačit vlak? My ano, tak do toho pojďme společně.

Otestujete si stav vaší firmy

Chcete vědět, jak na tom vaše firma aktuálně je a co jí hrozí? Připravili jsme pro vás bezplatné testy, které vám pomohou odhalit rizika, která vám hrozí. Otestovat se můžete v několika různých oblastech. Také pro vás můžeme připravit komplexní analýzu rizik.

Často kladené otázky, které vás zajímají

Ano, strategické partnery vybíráme z řad našich klientů i mimo ně tak, aby se co nejvíce hodili k vašemu podnikatelskému modelu.

Návrhy k řešení dáváme na základě našich mnohaletých zkušeností a po podrobném pochopení vašeho podnikání, nikdy nehádáme, stavíme jednotlivá řešení na bázi dlouhodobých plánů.

Podpora, rady, originální přístupy a dobré plány jsou neocenitelnou součástí každého úspěšného podnikání a znamenají přínos v každé jeho fázi.

Pravidelně monitorujeme dotační programy a podle zaměření a místa vašeho podnikání vám navrhneme nejlepší na míru.

Ano. Vždy pro každého klienta mícháme individuální koktejl. 

Dáme vám 100% garanci, že vám pomůžeme odhalit nástrahy vašeho podnikání a výrazně vám pomůžeme na cestě k úspěchu. Hodnota je ve stabilizaci, v partnerství, ve snižování nákladů a v růstu profitu, kdy se můžete v klidu věnovat svému podnikání bez nutnosti se ohlížet přes rameno, zda vám nehrozí závažné problémy. 

Ta nejlepší podpora vašeho podnikání

Abychom vám mohli pomoci s rozvojem vaší firmy, pojďme začít konzultací. Lépe se poznáme a probereme vaše přání a potřeby. Potřebujeme od vás pár základních údajů, po jejich vyplnění se s vámi spojíme a domluvíme se, jak začneme.

Scroll to Top
Scroll to Top

Se správným fungováním našich stránek a poskytovaných služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas se zásadami cookies.

Přihlaste se