Řešení všech problémů vaší firmy na jednom místě

Najdeme a odstraníme rizika, která ohrožují vaši firmu. Budete klidně spát a získáte prostor pro rozvoj businessu.

Zjistěte, jak odstraňujeme rizika

Stanovíme diagnózu a navrhneme řešení

Pořádně vaši firmu zanalyzujeme a připravíme seznam kroků k efektivní léčbě všech neduhů. Co si budeme nalhávat, těmi totiž trpí většina firem. V rámci naší analýzy rizik získáte i strategii jak rizika odstraňovat a jak k nim celkově přistupovat.

Vyléčíme vaši firmu a zlepšíme její kondici

Po důkladné analýze se společně vrhneme na řešení. Nasadíme opatření, která odstraní zjištěné problémy a minimalizují starosti do budoucna. Vy budete moci opět klidně spát a vaše podnikání bude mít pevné základy. Pak může následovat podpora růstu.

20% chyb působí firmám více než 80% problémů.

S našimi klienty jsem v praxi ověřili, že i ve firmách funguje Paretův princip. 20% kritických slabin vám nadělá až 80% problémů a v některých případech vede až ke krachu firmy. Také jsme zjistili, že mnoho podnikatelů a majitelů firem často o těchto slabinách ani neví, a nebo o nich ví, ale neřeší je systematicky, takže je nejsou schopni odstranit.

Vytvořili jsme proto ucelený systém identifikace a řešení rizik, který vám umožní klidně spát a plně se věnovat svému businessu. Následnými kroky vám pak pomůžeme významně zvýšit hodnotu vašeho podnikání.

Vaše problémy i starosti dobře známe

Za poslední roky jsme se potkali s mnoha podnikateli a majiteli firem. Většina z nich má velmi podobné starosti. Soustředí se na svoje podnikání, objednávky, faktury,… a bohužel přehlížejí nutnost preventivního řešení a potřebu mít pevné základy svého podnikání. To pak často neodolá ani prvnímu tvrdšímu úderu ze strany úřadů, nekalé konkurence či problému s dodavatelem nebo odběratelem, kterému se třeba nechce platit.

Tolik povinností a věcí k řešení vám snadno přeroste přes hlavu...

Odpovězte si na následující otázky

1

Chcete mít podnikání se postavené na pevných základech, kterými jen tak něco neotřese?

2

Chcete mít absolutní kontrolu a nespoléhat se na libovůli úřadů, pro které jste jen položka v seznamu?

3

Uvažujete o exitu a chcete zároveň zvýšit hodnotu svého podnikání, abyste získali co nejvíc?

Byla alespoň jedna z vašich odpovědí ANO? Potom jste na správném místě.

Víme, jak podnikatelské starosti vyřešit

Doporučujeme systém, který sami užíváme. Ucelený a podložený léty právní praxe. Pomocí něj vyhledáme problémy a rizika vašeho podnikání a rovnou je i vyřešíme. Tento systém jsme vytvořili, protože jsme řešili v podnikání stejné starosti, jako řešíte vy. Postupem času jsme systém vyladili téměř k dokonalosti a aplikovali ve firmách celé řady našich klientů.

Přehoďte řešení problémů na nás

Užívejte si kouzlo obchodu a nudnou rutinu a nervy přenechte nám! Jsme experti na obchodní právo a business strategie. Výsledkem aplikace našeho systému na vaše podnikání bude nejen vyřešení vašich problémů, ale taky možnost dalšího rozvoje, přípravy na exit nebo získání nového financování.

Celý náš systém je rozdělen do logicky navazujících částí, přičemž 1) problémy plošně vyhledáme a 2) vyřešíme tím nejlepším a nejekonomičtějším přístupem tak, aby vás to nezatěžovalo víc, než je nezbytně nutné. Jednotlivé kategorie řešení jsou:

Certifikát

Po provedené analýze rizik vaší firmy obdržíte od našich expertů z oboru a advokátů certifikát. Ten můžete ukázat investorům či v bance a můžete získat významně lepší pozici při vyjednávání s nimi.

Zakládáme si na osobním přístupu. V rámci každé kategorie pomocí dotazníků, konzultace a prověření zjistíme, co vás nejvíc pálí. Podobný audit, ač ne tak systematický, si dělají investoři, když chtějí vstoupit do nové společnosti.

Často kladené otázky, které vás zajímají

Jste-li jednatelem, ředitelem, společníkem či vedoucím pracovníkem, tak vám určitě záleží na stabilitě a prospěchu své firmy. Přesně s tím vám pomůže náš program!

ANO. Našim klientům již mnoho let vštěpujeme zásady a pomáháme řešit mnoho druhů problémů. Od smluv, přes zaměstnance, pronájmy a po expanze a mnohé další. Mít zkušeného partnera, který kope jen za vás, je neocenitelné. Přečtěte si recenze na naši společnost a sledujte nás též na sociálních sítích.

Náš tým se skládá ze zkušených právníků, ekonomů a odborníků na firemní procesy, díky čemuž jsme schopni uchopit a řešit veškeré problémy spojené s rekonstrukcí firmy. Pro konkrétní výčet členů našeho týmu se podívejte výše do záložky náš tým.

Obsah kompletní analýzy je popsaný níže. Aby námi poskytované řešení opravdu fungovalo, musíme mezi sebou mít absolutní důvěru, na které si zakládáme. Jako advokáti máme též profesionální a zákonem danou povinnost mlčenlivosti, na které urputně trváme, kontrolujeme a školíme náš tým a díky tomu jsou veškeré vaše informace zcela v bezpečí

To, že problémy ještě nejsou viditelné neznamená, že neexistují. Naopak když už viditelné jsou, je mnohem těžší, bolestnější a dražší je napravovat. Pokud chcete mít jistotu, že se vašemu podnikání vede dobře doporučujeme užít analýzu.

Dáme vám 100% garanci, že vám pomůžeme odhalit nástrahy vašeho podnikání a výrazně vám pomůžeme na cestě k úspěchu. Hodnota je ve stabilizaci, kdy se můžete v klidu věnovat svému podnikání bez nutnosti se ohlížet přes rameno, zda vám nehrozí závažné problémy. Certifikát od nás též můžete užít pro jednání s bankou, věřitelem či investorem k získání výhody.

Kompletní informace o řešení rizik naleznete na této stránce. S dotazy nás prosím neváhejte kontaktovat! Můžete nás také sledovat na FB či Linkedinu na profilu AZ LEGAL, advokátní kancelář.

Osudové rozhodnutí

Již se neohlížejte přes rameno s obavami z problémů, které možná ani ještě neznáte! Získejte jistotu, že se vám podnikání nezbortí, a že si zachováte svůj příjem! Jak to udělat, nechte na našich expertech a užívejte si radost z obchodních úspěchů!

Existují 2 varianty vývoje. Kterou si vyberete?

Řešení rizik pro vaši firmu

Zde si vyberte variantu řešení rizik ve vaší firmě. Pokud vám nebude cokoliv jasné, kdykoliv nám můžete zavolat.

Rizika ve firmě? Vyřešena!

Abychom mohli ochránit vaši firmu a odstranit rizika ve vašem podnikání, je nutné vyplnit tento formulář. Po vyplnění se s vámi spojíme a domluvíme se na detailním postupu, jak začneme.

Scroll to Top

Se správným fungováním našich stránek a poskytovaných služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu vyjadřujete souhlas se zásadami cookies.

Přihlaste se